Pagrindinis / Ryšių Įranga

JW3213 Nešiojamą PON Optinės Galios Matuoklis 1310/1490/1550nm

€102.26

Produkto aprašymas

  • Bangos ilgis(VFL Modulio):
  • Modelis: pon optinės galios matuoklis
  • Kalibruotas Bangos Ilgis: 850nm/1300nm/1310nm/1490nm/1550nm/1625nm
  • Svoris:
  • 1490nm Matavimo Diapazonas: -40~+10dBm
  • Prekės Pavadinimas: Joinwit
  • 1310nm Matavimo Diapazonas: -40~+10dBm
  • Modelio Numeris: JW3213
  • Optinė Jungtis(PON Modulis): FC/SC/ST keičiamieji
  • 1550nm Matavimo Diapazonas: -40~+20dBm
  • Matavimo Diapazonas Normalus OPM Modulio):
  • Pakuotės Svoris: 1.0kg (2.20lb.)
  • Pakuotės Dydis: 18cm x 6cm x 6cm (7.09in x 2.36in x 2.36in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

JW3213 Nešiojamą PON Optinės Galios Matuoklis 1310/1490/1550nm

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mūsų Tikslas:

Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti

Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes galime turėti gerą verslą čia.

Parduotuvė skelbimas:

Jei užsakysite prekes,galite pasirinkti bet daiktų iš savo parduotuvės kartu.

Aukščiausios kokybės ; Konkurencingos kainos ; Greitas pristatymas;Drop laivyba yra;Geriausias ir Laiku Paslaugų;100% Pasitenkinimas ;Didelė nuolaida dideliems tvarka.

W armly sveiki atvykę į tai Lašas Laivybos ir Didmeninės

Aprašymai:

JW3213 PON Optinės Galios Matuoklis yra nukreipti į FTTx taikymo ir priežiūros. Tai galios matuoklis yra galimybę vienu metu išbandyti ir įvertinti signalus iš balso, duomenų ir vaizdo. Ji yra svarbi ir ideali priemonė, skirta statybos ir techninės priežiūros PON projektus.

Techniniai duomenys:

PON modulis:

3213

3213A

3213AV

3213AP

1310 tiekėjų vertinimo

Praeiti Zona(nm)

1260nm~1360nm

MeasurementRange(dBm)

-40dBm~+10dBm

Išėjimo galia(maks.)

15dBm

[email protected]/1550(dB)

>40dB

Sprogo režimu matavimo paklaida

1490 tolesnis matavimo

Praeiti Zona(nm)

1470nm~1505nm

MeasurementRange(dBm)

-40dBm~+10dBm

Išėjimo galia(maks.)

15dBm

[email protected]/1550(dB)

>40dB

1550 tolesnis matavimo

Praeiti Zona(nm)

1535nm~1570nm

MeasurementRange(dBm)

-40dBm~+10dBm

Išėjimo galia(maks.)

25dBm

[email protected](1310/1490nm)

>40dB

Matavimo Tikslumas

Connatural neapibrėžtis(dB)

±0,5 dB

Tiesiškumas(dB)

±0.1 dB

Einančios per įterpties Nuostoliai(dB)

Bendra Informacija

Detektoriaus Tipas

InGaAs

Optinė Jungtis

FC/SC/ST Keičiamos/2.5 universalus adapteris

Skaidulų Tipas

SM 9/125um

Matavimo Vienetas

dB/pdm/xW

Rezoliucija (dB)

0.01 dB

Veikimas Įtampa(V)

DC 3.3 V~5.5 V

Maitinimo Šaltinis

3pc1.5V baterija

Nuolat Veikimo laikas (h)

PON:90h

PON:90h

OPM:100h

VFL:50h

PON:90h

VFL:50h

PON:90h

OPM:100h

Veikimo Temperatūra, (°C)

-10°C~60°C

Sandėliavimo temperatūra(°C)

NUO -25°C~70°C

Svoris(kg)

423g

425g

424g

424g

Pastaba: veikimo laikas iš akumuliatoriaus yra visos priemonės, kad nereikia įjungti šviesą, jei apšvietimas įjunkite veikimo laikas bus užtrumpinti.

Normalus Optinis Elektros Skaitiklio Modulis:

Įprastos Optinės Galios Matuoklis

3213

3213A

3213AP

Matavimo Tikslumas

Connatural neapibrėžtis(dB)

Nėra

±0,5 dB

Tiesiškumas(dB)

±0.1 dB

Matavimo Diapazonas dBm)

-70dBm~+6dBm

Bendra Informacija

Matavimo Vienetas

Nėra

dB/dBm

Rezoliucija (dB)

0.01 dB

Kalibravimo Bangos ilgis(nm)

1300/1310/ 1490/1550/1625

850/1300/1310/ 1490/1550/1625

Detektoriaus Tipas

InGaAs

Optinė Jungtis

FC/SC/ST Keičiamos/2.5 universalus adapteris

Pastaba: 3213 neturi OPM modulis

VFL Modulis:

VFL

3213

3213A

3213AV

Išėjimo galia

Nėra

>0,5 mW

Bangos ilgis

650nm

Optinė Jungtis

FC/SC/STInterchangeable/2.5 universalus adapteris

Skaidulų Tipas

SM/MM

Pastaba:3213 be VFL modulis.

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir

Žymos: metro žemėlapis, metras šviesos, matuoklis skaičiuoklė, Pigūs metro žemėlapis, Aukštos Kokybės metras šviesos, Kinija metrų Tiekėjų skaičiuoklė

Parašykite savo atsiliepimą!

Reitingas

Panašūs produktai

Nauja

Išpardavimas

Naujas 1/12 3-4 colių 9-10cm 1/8 4-5 colių 12cm 14cm BJD audinio, kailio, perukas balta spalva AE PukiFee latų Lėlės neleidžiančioms slysti BJD Doll Perukas

Naujas 1/12 3-4 colių 9-10cm 1/8 4-5 colių 12cm 14cm BJD audinio, kailio, perukas balta spalva AE PukiFee latų Lėlės neleidžiančioms slysti BJD Doll Perukas Punktas rodo: Būklė : 100% Visiškai Naujas Spalva: Kaip pic rodo Paketą sudarė: 1* perukas ( Kita

€3.46

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Shhworldsea 6 Pin Auto Akceleratoriaus Pedalo Jungtis Toyota 6189-710 automobilių vandeniui female jungtis auto pakeitimas plug

shhworldsea 6 Pin Auto Akceleratoriaus Pedalo Jungtis Toyota , Subaru 6189-710 automobilių vandeniui female jungtis auto moterų pakeitimo plug kiekvienas nustato apima: 1*6way female jungtis 6*moterų terminalai 6*silicio gumos kabelių sandarikliai PASTABA:pictue

€7.42 €5.42

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Marakešas-Saulėlydžio-Marokas, Šaldytuvo Magnetų 21519 Touirst lankytinų vietų, Suvenyras, Dovana

Marakeše (taip pat žinomas prancūzų rašybos Marakešas ), yra didelis miestas Maroke . Tai ketvirtas pagal dydį šalies miestas, po Kasablanka , Fes ir Tangier . Tai yra sostinė vidurio-pietvakarių regione Marakešas-Asfi . Įsikūręs į šiaurę nuo papėdėje, snieguotų Atlaso Kalnai , Marakeše

€2.87

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Kvadratiniu Diamond 5D "PASIDARYK pats" Diamond " Tapyba "Sexy beauty" Siuvinėjimo Kryželiu kalnų krištolas Mozaika, Tapyba, Dekoras

-Porduct pavadinimas: Naujos kartos PASIDARYK pats diamond paiting ---Rubiko Kubą diamond Tapyba-Funkcija: Square diamond ; Diamond padengti drobės baigtas , ji yra visiškai diamond siuvinėjimas-Medžiaga: Naujos kartos Turas Dervos Diamond su 447 DMC Spalvos -Įpakavimas: Spalva Box / Bag-Universalus:

€4.11 €3.28

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Tcart 2vnt Auto Led DRL Dienos Veikia Šviesos, Posūkio Signalai, PY21W 1156 Automobilių Balta+Auksinės Lempos " Mitsubishi Outlander 3 2013-m.

Automobilio Led Lemputės Duomenys: lizdas PY21W/BAU15S/1156 Rūšis Šviesos važiavimui dieną, su posūkio signalu Lustas 5730 didelės galios Atsparumas Atnaujintas atsparumas Galia 20W/Set Lemputės Spalva Posūkio

€31.99 €20.48

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

XUNZHE Konteineris, įvairios Paskirties Virtuvė, Vonios kambarys Organizacijos Saugojimo Dėžės Kūrybos Sienos Tvirtinama Šiukšlių Maišelis Saugojimui Lauke

XUNZHE Konteineris, įvairios Paskirties Virtuvė, Vonios kambarys Organizacijos Saugojimo Dėžės Kūrybos Sienos Tvirtinama Šiukšlių Maišelis Laikymui Lauke Savybės: 100% brand new ir aukštos kokybės, Puikiai tinka laikyti ir pilstymo maišelius, laikykite savo virtuvės tvarkingas ir netvarkingos.

€5.11 €4.12

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

4pcs Derliaus Metalo Bagažo Krepšys Šuns Sagtis Snap Kablys Maišelį Užsegimas "PASIDARYK pats" Key Chain Rankų darbo Siuvimo Acc Aukso/Skiedra/Bronzos

Savybės: Metalų elektrolitinio dengimo medžiaga, kuri yra stabili ir nėra lengva rūdžių. Tai būtina, jūsų bagažą ir maišelį, kai jūs einate. Techniniai duomenys: Medžiaga: Metalų galvanizavimo Spalva: Auksas, Sidabras, Bronza Gaminio dydis:

€0.39 €0.79

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

XFKM Elektroninių Cigarečių "PASIDARYK pats" Įrankių Krepšys Replės Vielos Šildytuvai Rinkinys Ričių Jig Likvidavimo Pakavimo Elektroninių Cigarečių Priedai

Elektroninių Cigarečių PASIDARYK pats Įrankių Krepšys Pincetai Replės Vielos Šildytuvai Rinkinys Ričių Jig Likvidavimo Pakavimo Elektroninių Cigarečių Priedai Paketą Elektroninių Cigarečių PASIDARYK pats Įrankių Rinkinį , 1: 50pcs ritė 24ga 0.5 omo(Jei yra specialūs reikalavimai

€8.16 €7.76

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Grūdintas Stiklas Sony Xperia Z3 Tablet Kompaktiškas 8 colių Ekranas Raštas Didelis Aiškus Sprogimų LCD Priekiniai Filmas

Nuo sprogimo apsaugotą Grūdintas Stiklas Sony Xperia Z3 Tablet Kompaktiškas 8 colių

€3.54

Į krepšelį

© 2021 Sms4you.lt. Visos Teisės Saugomos