Pagrindinis / Ryšių Įranga

LODFIBER Intel E1G44HTBLK Serverio Adapteris I340-T4 (Bulk Pack) 10/100/1000Mbps PCI-Express 2.0 4 x RJ45

€65.97

Produkto aprašymas

  • Modelio Numeris: LSI00194
  • Prekės Pavadinimas: LODFIBER
  • Pakuotės Svoris: 0.6kg (1.32lb.)
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 16cm x 4cm (9.84in x 6.30in x 1.57in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Inter Ethernet 1340 Server Adapter

Quad-port Gigabit Ethernet server adapter skirta multi-core procesorius ir optimizuotas Vizualizacijos & Vieningą Tinklų Aplinkoje Keturių aukštos kokybės 10/100/1000 BASE-T Ethernet jungtis (Vario), Keturių aukštos kokybės 10/100/1000 BASE-5X Ethernet jungčių (Fiber) Mažos galios aukštos kokybės bridgeless dizaino remti PCI Express* Gen 2.0 5 GT/s Ekologiškai-draugiškas, be halogenų (Vario) ir švino-free adapteris, Aparatūros spartinimą TCP-IP ir iSCSI techninės įrangos patobulinimų, skirtų virtualių serverių Patikimas ir įrodyta, Gigabit Ethernet technologija Intel Corp.

Remiantis nauja "Intel" 82580 Gigabit Ethernet Controller "Intel" Ethernet 1340 Serverio Adapteris, "Intel" ketvirtosios kartos PCIe GbE adapteris. Šis adapteris demonstruoja pramonės pirmąjį visiškai integruotą quad-port PCIe Gen2 GbE valdytojui, numatant mažesnį pėdsaką ir mažesnis energijos eikvojimo. Be to, "Intel" Ethernet 1340 Serverio Adapteris, siūlo pažangių funkcijų, įskaitant pagalbą multi-core "procesoriai ir serverio vizualizacija, taip pat keičiamo dydžio Gen PCI Express 2.0" sąsaja. "Intel" pirmą eco-friendly be halogenų valdybos sujungia mažos galios ir sąnaudų geriausias kainos/kokybės santykis, quad-port sprendimas, prieinamų šiandien. Be Halogenų

Darbo sukurti daugiau ekologiškai tvarią ateitį, "Intel" džiaugiasi galėdama pristatyti savo pirmąjį be halogenų Ethernet Server Adapter. Pereiti prie halogenų produktai yra ne vyriausybės įgaliota, bet varo "Intel" tikslas-pašalinti aplinkai pavojingomis medžiagomis. Pereiti prie halogenų produktų ženklų dar vienas žingsnis mūsų nuolat kovo link, minimizuojant poveikį aplinkai "Intel" produktus, procesus ir technologijas. Sukurta Multi-Core Procesorius,

Tai quad-port adapteris suteikia aukštos kokybės, multi-port Gigabit ethernet ryšį multi-core platformos, taip pat virtualizuotoje aplinkoje. Į multi-core platformos, adapteris, palaiko tokias technologijas, kaip MSI-X, ir Low Latency Pertraukia, kad pagreitinti duomenų visoje platformoje, geriau taikant reakcijos laikas.

I/O technologijos " multi-core platformos naudotis daugybe eiles ir kelis pertraukimo vektorių galima rasti tinklo valdiklis. Šių eilių ir pertraukimo vektorių padėti apkrovos balansavimo duomenų ir nutraukia tarpusavyje siekiant sumažinti apkrovą perdirbėjai ir pagerinti bendrą sistemos veikimą. Pavyzdžiui, priklausomai nuo latency jautrumas duomenimis, low latency pertraukia funkciją, galima apeiti laiko intervalą konkrečių TCP prievadai arba pažymėtas vokuose pateikti tam tikrų rūšių duomenų srautų mažiausiai latency taikymo.

"Intel I/O Acceleration Technology (Intel l/AVIŽINIUS) yra rinkinį funkcijų, kurios pagerina duomenų pagreitis visoje platformoje, iš tinklų įrenginių lustų rinkiniu ir procesorių, kuris padeda pagerinti sistemos efektyvumą ir taikymo reakcijos laikas. Įvairių funkcijų MSI-X, Low-Latency Pertraukia, Gauti Pusę Padalos (RSS), ir kt. MSI-X padeda apkrovos balansavimo I/O pertraukia per kelis procesoriaus branduolių, ir Low Latency Pertrauktys gali suteikti tam tikrų duomenų srautus ne moduliuojama kelias tiesiai į programą. RSS vadovauja pertraukia konkretaus procesoriaus branduolys pagrįstas paraiškos adresą. Parama iSCSI

"Intel Ethernet server adapteriai su gimtąja iSCSI iniciatorius integruota į "Microsoft Windows", "Linux" ir " VMware ESX platformų būti paprastas, patikimas, ekonomiškas būdas prisijungti prie Lan ir iSCSI SANs. Tai-gimtoji iniciatoriai yra plačiai išbandyta naudojant keletą kartų operacinių sistemų, laikymo sistemas, ir OS priemonių, padedančių užtikrinti patikimumą ir naudojimo paprastumas. Standartizuoti Intel Ethernet server adapteriai iSCSI administratoriai leidžia naudoti vieną iniciatorius, TCP/IP steką, ir nustatyti valdymo priemonės ir JOS politiką. Be to, 1340 serverio adapteris yra daug aparatūros funkcijas, skirtas paspartinti iSCSI eismo ir padidinti duomenų apdorojimo. Pavyzdžiui, TCP segmentavimo iškrauti, Gauti pusėje coalescing (RSC), ir kontrolinės sumos iškrauti galimybes padėti sumažinti procesoriaus panaudojimas, padidinti našumą, ir pristatyti išskirtines iSCSI rezultatus. Šios plokštės yra skirtos lanksčiai masto krūviams visoje multi-core procesorius pagrįstas sistemas. Galiausiai, naudojant gimtoji OS iniciatoriai, "Intel" Ethernet 1340 Serverio Adapteris leidžia parama CRC-32 virškinti instrukcijų rinkinį įtrauktos į "Intel Xeon 5500" serijos procesorius, kuris pagerina perdavimo reliablity ir todėl pristato įmonė klasė iSCSI sprendimas JĮ klientui. Optimizuotas Vizualizacija

"Intel" Ethernet 1340 Serverio Adapteris demonstruoja suite aparatūros padeda, kurios pagerina bendrą sistemos veikimą, sumažinant I/O pridėtinės virtualizuotoje aplinkoje. Tai optimizuoja CPU naudojimą, sumažina sistemos latency, ir pagerina I/O našumą. Šios funkcijos apima: Virtualios Mašinos Prietaiso Eiles (VMDq) Intel I/O Acceleration Technology (Intel l/AVIŽINIUS)

Naudoti multi-port adapteriai virtualizuotoje aplinkoje yra labai svarbus, nes reikia išmokėti išeitines ir duomenų ryšiai programų/apkrovos virtualios mašinos. Dėl būtinybės dėl atleidimo iš darbo ir duomenų ryšio, ji yra rekomenduojama, kad virtualių fizinis serveris turi bent šešis GbE uostų patenkinti I/O reikalavimas poreikius.. Virtualios Mašinos Prietaiso eiles (VMDq)

VMDq sumažina I/O pridėtinės dėl hypervisor virtualizuotoje

Žymos: i340-t4, Pigūs i340-t4, LODFIBER Intel E1G44HTBLK Serverio Adapteris I340 T4 (Bulk Pack) 10/100/1000Mbps PCI Express 2.0 4 x RJ45

Parašykite savo atsiliepimą!

Reitingas

Panašūs produktai

Nauja

Išpardavimas

Nemokamas Pristatymas HTB-1100 Optinių Laikmenų Keitiklis 10/100Mbps RJ45 Multi-Mode Duplex Fiber SC uosto Converter 2KM

10/100M Multimode 1310nm 2KM Duplex Fiber Optic į RJ45 Ethernet Media Converter Produkto Būklės, Patikrintas geras sąlygas garantuoja, visiškai Nauji, 100% naujos medžiagos, Telekomunikacijų klasės kokybės. Aukštos kokybės su CE ir FCC. 1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija Išsaugoti

€19.78

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

1 gabalas 2F2E SFP 1,25 G jungiklis 2 pluošto uostų 2x1000m RJ45 giga sfp pluošto media converter ethernet pluošto įjungti multi-mode 0.5 Km

Apžvalga: 4 port Gigabit Ethernet Switch du 10/100/1000M UTP uostus ir dvi 1000M SFP lizdai. Galutiniai vartotojai gali naudoti įvairių SFP modulis pagal jo reikalavimą, pvz.: 1000Base-T, 1000Base-SX, 1000Base-LX ir kt. Produktas yra valdomas stabilių rezultatų, puiki kokybė ir protinga

€51.86

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

JW3213 Nešiojamą PON Optinės Galios Matuoklis 1310/1490/1550nm

JW3213 Nešiojamą PON Optinės Galios Matuoklis 1310/1490/1550nm Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi

€102.26

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Nemokamas pristatymas AB27B 50pcs SC-SC vieno/kelių režimas simplex jungės jungtis SC/UPC adapteris pluošto sankabos skaitmeninių ryšių

Aprašymas Standartinis Optinio tinklo Adapteris ( Fiber Optic Flanšas/ Poravimosi Rankovėmis ) yra optinio pluošto pasyvus prietaisas, skirtas ryšio tarp dvi jungtys. Yra įvairių adapterių didelį tikslumą, mažos įterpties nuostoliai, aukščiausios ilgaamžiškumą, puikiai sujungimo

€8.66 €9.93

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

KELUSHI 10 mw Aliuminio Vaizdo Gedimų Lokatorius Pluošto Testeris Detektorius FC Vyrų LC Moterų Adapteriai LC/SC/ST/FC Kabelio Jungtis

Savybės: - MQW LD optinis šaltinis - Veikimo režimas: CW ir ŽIBĖTI - FC, SC, ST,LC Bendroji sąsaja - Ilgas tikrinimo atstumas - Pastovus galia - Tvirtas ir patvarus shell - Rašiklis modelio dizainas, patogus naudoti ir nešioti Pareigos: -

€12.86

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Skaidulų Optinio Kabelio jungties adapteris SC APC greitai greitai šalto ryšio Sudurti šalto PK, skirtas kabelinės televizijos transliavimo 100vnt/daug

Specialių didmeninė SC AP C, greita jungtis, šalto sub šalto sub prieš palaidotas optinio pluošto šalto sub kabelinę televiziją specialios 100vnt/daug Aprašymas PK AP C optinio Pluošto greitas jungtis Kabelinės televizijos,Telekomunikacijų tinklai Metro tinklo,Vietinio

€8.16

Į krepšelį

© 2021 Sms4you.lt. Visos Teisės Saugomos