Pagrindinis / Ryšių Įranga

Optinio pluošto OTDR SC Adapteris Anritsu JDSU Wavetek Yokogawa prekės

€73.85

€68.68

Produkto aprašymas

  • Kiekis: 1pcs
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

OTDR SC Adapteris 1pcs

Šis SC Adapteris gali būti naudojamas šių ženklų OTDR:

Anritsu MW9070/MW9076B/MW9080D/MW9081D/MT9083A/MT9083A8/MT9082/MT9090A/MT9082A8/MT9082A9/MT9082B9/MT9082C9

Yokogawa AQ7250/AQ7260/AQ7270/AQ7275/AQ1200

WAVETEK MTS-5000E/MTS-5100E/MTS-5200

JDSU MTS-2000/MTS-4000/MTS-6000/MTS-8000

Kaina 1unit, nauja ir kokybę garantuoja.

Pagaminta Kinijoje

Žymos: adapteris svideo, bevielio ryšio adapteris, adapteris, blykstė, Pigus adapteris svideo, Aukštos Kokybės adapteris bevielio, Kinija adapteris flash Tiekėjų

Parašykite savo atsiliepimą!

Reitingas

Panašūs produktai

Nauja

Išpardavimas

Nemokamas Pristatymas HTB-1100 Optinių Laikmenų Keitiklis 10/100Mbps RJ45 Multi-Mode Duplex Fiber SC uosto Converter 2KM

10/100M Multimode 1310nm 2KM Duplex Fiber Optic į RJ45 Ethernet Media Converter Produkto Būklės, Patikrintas geras sąlygas garantuoja, visiškai Nauji, 100% naujos medžiagos, Telekomunikacijų klasės kokybės. Aukštos kokybės su CE ir FCC. 1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija Išsaugoti

€19.78

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

1 gabalas 2F2E SFP 1,25 G jungiklis 2 pluošto uostų 2x1000m RJ45 giga sfp pluošto media converter ethernet pluošto įjungti multi-mode 0.5 Km

Apžvalga: 4 port Gigabit Ethernet Switch du 10/100/1000M UTP uostus ir dvi 1000M SFP lizdai. Galutiniai vartotojai gali naudoti įvairių SFP modulis pagal jo reikalavimą, pvz.: 1000Base-T, 1000Base-SX, 1000Base-LX ir kt. Produktas yra valdomas stabilių rezultatų, puiki kokybė ir protinga

€51.86

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

JW3213 Nešiojamą PON Optinės Galios Matuoklis 1310/1490/1550nm

JW3213 Nešiojamą PON Optinės Galios Matuoklis 1310/1490/1550nm Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi

€102.26

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Naujas atvykimo NF-8601W Daugiafunkcinis Tinklo Kabelių Testeris su LCD Kabelis ne su ilgio Testeris atskaitos tašką, Testeris anglų versija

Naujas atvykimo NF-8601W Daugiafunkcinis Tinklo Kabelių Testeris su LCD Kabelis ne su ilgio Testeris atskaitos tašką, Testeris anglų versija ​ P roduct Aprašymas Pagrindinė funkcija: 1.Patikrinkite, ar PING , POE ir cross-talk, funkcijas, Tinklo kabelis. 2.

€96.32

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Jutiklinis Ekranas OTDR Komshine QX35 1550nm 30dB & OTDR negyvojoje Eliminator, kurių Ilgis 500 Metrų

FTTH OTDR QX35 1550nm 30dB & OTDR Pradėti Kabelį Langelį SM 500m FC/UPC-SC/UPC Kalbos: Anglų, Spainish, Portugalų Dėmesio: OTDR Pradėti kabelių dėžutė yra kaip dovana, kol Marth 15. Vėliau jis bus ne ateina su kabelį langelį. Kaina tai apie $120. Todėl tai bus gera proga

€494.80

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Nemokamas pristatymas AB27B 50pcs SC-SC vieno/kelių režimas simplex jungės jungtis SC/UPC adapteris pluošto sankabos skaitmeninių ryšių

Aprašymas Standartinis Optinio tinklo Adapteris ( Fiber Optic Flanšas/ Poravimosi Rankovėmis ) yra optinio pluošto pasyvus prietaisas, skirtas ryšio tarp dvi jungtys. Yra įvairių adapterių didelį tikslumą, mažos įterpties nuostoliai, aukščiausios ilgaamžiškumą, puikiai sujungimo

€8.66 €9.93

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

KELUSHI 10 mw Aliuminio Vaizdo Gedimų Lokatorius Pluošto Testeris Detektorius FC Vyrų LC Moterų Adapteriai LC/SC/ST/FC Kabelio Jungtis

Savybės: - MQW LD optinis šaltinis - Veikimo režimas: CW ir ŽIBĖTI - FC, SC, ST,LC Bendroji sąsaja - Ilgas tikrinimo atstumas - Pastovus galia - Tvirtas ir patvarus shell - Rašiklis modelio dizainas, patogus naudoti ir nešioti Pareigos: -

€12.86

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Skaidulų Optinio Kabelio jungties adapteris SC APC greitai greitai šalto ryšio Sudurti šalto PK, skirtas kabelinės televizijos transliavimo 100vnt/daug

Specialių didmeninė SC AP C, greita jungtis, šalto sub šalto sub prieš palaidotas optinio pluošto šalto sub kabelinę televiziją specialios 100vnt/daug Aprašymas PK AP C optinio Pluošto greitas jungtis Kabelinės televizijos,Telekomunikacijų tinklai Metro tinklo,Vietinio

€8.16

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

LODFIBER Intel E1G44HTBLK Serverio Adapteris I340-T4 (Bulk Pack) 10/100/1000Mbps PCI-Express 2.0 4 x RJ45

Inter Ethernet 1340 Server Adapter Quad-port Gigabit Ethernet server adapter skirta multi-core procesorius ir optimizuotas Vizualizacijos & Vieningą Tinklų Aplinkoje Keturių aukštos kokybės 10/100/1000 BASE-T Ethernet jungtis (Vario), Keturių aukštos kokybės 10/100/1000 BASE-5X Ethernet

€65.97

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Aukštos Kokybės Multimode Optinių Laikmenų Keitiklis 10/100Mbps Multi-Mode Dual Pluošto SC uosto Converter 2KM

Aukštos Kokybės Multimode Optinių Laikmenų Keitiklis 10/100Mbps Multi-Mode Dual Pluošto SC uosto Converter 2KM Pastaba:Galite spausdinti savo logotipą ant korpuso media converter jei birių kad , jei jums reikia , jūs galite susisiekti su mumis , spausdinimo mokestis yra 20 jav DOLERIŲ

€15.59

Į krepšelį

© 2021 Sms4you.lt. Visos Teisės Saugomos